MWSA0402-4R7MT
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
MWSA0402-4R7MT
JLCPCB Part #
C136097
Package
SMD
Description
105mΩ 2.8A 4.7uH ±20% SMD Power Inductors ROHS