MWLB0601S-100MT
MFR.Part #
MWLB0601S-100MT
JLCPCB Part #
C6705010
Package
SMD,6.1x6.1mm
Description
1.4A 1.9A 10uH 310mΩ ±20% SMD,6.1x6.1mm Power Inductors ROHS