MWLB0501S-3R3MT
MFR.Part #
MWLB0501S-3R3MT
JLCPCB Part #
C6121516
Package
SMD,5.1x5.1mm
Description
140mΩ 2.3A 2.8A 3.3uH ±20% SMD,5.1x5.1mm Power Inductors ROHS