MWLA1707S-1R5MT
MFR.Part #
MWLA1707S-1R5MT
JLCPCB Part #
C5800601
Package
SMD,17.5x17mm
Description
1.5uH 2.5mΩ 47A 52A ±20% SMD,17.5x17mm Power Inductors ROHS