MWLA1004S-5R6MT
MFR.Part #
MWLA1004S-5R6MT
JLCPCB Part #
C7316034
Package
SMD,11x10mm
Description
14A 19.3mΩ 5.6uH 9A ±20% SMD,11x10mm Power Inductors ROHS