MWLA1004S-2R2MT
MFR.Part #
MWLA1004S-2R2MT
JLCPCB Part #
C5820142
Package
SMD,11x10mm
Description
12A 2.2uH 27A 7mΩ ±20% SMD,11x10mm Power Inductors ROHS