MWLA1004S-1R0MT
MFR.Part #
MWLA1004S-1R0MT
JLCPCB Part #
C6121502
Package
SMD,11x10mm
Description
18A 1uH 3.3mΩ 36A ±20% SMD,11x10mm Power Inductors ROHS