MWLA0624S-2R2MT
MFR.Part #
MWLA0624S-2R2MT
JLCPCB Part #
C6611373
Package
SMD,7.3x6.6mm
Description
14A 2.2uH 28mΩ 7A ±20% SMD,7.3x6.6mm Power Inductors ROHS