MWLA0603S-220MT
MFR.Part #
MWLA0603S-220MT
JLCPCB Part #
C6331014
Package
SMD,7.3x6.6mm
Description
190mΩ 22uH 2A 3.5A ±20% SMD,7.3x6.6mm Power Inductors ROHS