MPL2520S100MWT
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
MPL2520S100MWT
JLCPCB Part #
C370039
Package
1008
Description
10uH 300mΩ 800mA Multilayer inductor ±20% 1008 Power Inductors ROHS