MPH201205SR54MT
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
MPH201205SR54MT
JLCPCB Part #
C370018
Package
0805
Description
120mΩ 540nH 950mA Magnetic Shielded Inductor ±20% 0805 Power Inductors ROHS