MPH160809S6R8MT
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
MPH160809S6R8MT
JLCPCB Part #
C918954
Package
0603
Description
500mA 560mΩ 6.8uH Magnetic Shielded Inductor ±20% 0603 Power Inductors ROHS