MCL2520A4R7MT
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
MCL2520A4R7MT
JLCPCB Part #
C370014
Package
1008
Description
250mA 280mΩ 4.7uH 45MHz 950mA Multilayer inductor ±20% 1008 Inductors (SMD) ROHS