MCL2016A4R7MT
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
MCL2016A4R7MT
JLCPCB Part #
C6590169
Package
0806
Description
100mA 160mΩ 4.7uH 50MHz ±20% 0806 Inductors (SMD) ROHS