MCL1608S2R2MT
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
MCL1608S2R2MT
JLCPCB Part #
C95966
Description
140mA 2.2uH 50MHz 520mΩ Multilayer inductor ±20% 0603 Inductors (SMD) ROHS