MCL1608S100MT
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
MCL1608S100MT
JLCPCB Part #
C51942
Description
1.17Ω 10uH 20MHz 50mA Multilayer inductor ±20% 0603 Inductors (SMD) ROHS