MCL1608NR16JT
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
MCL1608NR16JT
JLCPCB Part #
C370008
Description
1.1A 156mΩ 160nH 200MHz 700mA ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS