MCL1608N85NJT
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
MCL1608N85NJT
JLCPCB Part #
C5669803
Package
0603
Description
1.1A 1.1A 110mΩ 200MHz 85nH ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS