HQ1005C9N1JT
MFR.Part #
HQ1005C9N1JT
JLCPCB Part #
C145045
Description
180mΩ 22@250MHz 4.5GHz 500mA 9.1nH Multilayer inductor ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS