HQ1005C4N7ST
MFR.Part #
HQ1005C4N7ST
JLCPCB Part #
C145035
Description
130mΩ 20@250MHz 4.7nH 600mA 6GHz Multilayer inductor 0402 Inductors (SMD) ROHS