HQ0603Q68NJT01
MFR.Part #
HQ0603Q68NJT01
JLCPCB Part #
C7286064
Description
1.1GHz 100mA 12@300MHz 5Ω 68nH ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS