HQ0603Q4N7HT01
MFR.Part #
HQ0603Q4N7HT01
JLCPCB Part #
C5650152
Description
20@500MHz 250mΩ 4.7nH 400mA 7GHz ±3% 0201 Inductors (SMD) ROHS