HQ0603Q36NHT01
MFR.Part #
HQ0603Q36NHT01
JLCPCB Part #
C7202610
Description
1.5GHz 12@300MHz 150mA 2Ω 36nH ±3% 0201 Inductors (SMD) ROHS