HQ0603Q30NJT01
MFR.Part #
HQ0603Q30NJT01
JLCPCB Part #
C6207719
Description
1.7GHz 12@500MHz 150mA 2Ω 30nH ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS