HQ0603Q27NHT01
MFR.Part #
HQ0603Q27NHT01
JLCPCB Part #
C6054275
Description
1.6Ω 15@500MHz 170mA 27nH 2GHz ±3% 0201 Inductors (SMD) ROHS