HQ0603Q18NJT01
MFR.Part #
HQ0603Q18NJT01
JLCPCB Part #
C6054262
Description
18nH 20@500MHz 250mA 3.5GHz 800mΩ ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS