HQ0603H8N2HT01
MFR.Part #
HQ0603H8N2HT01
JLCPCB Part #
C882640
Description
17@500MHz 250mA 4.8GHz 650mΩ 8.2nH ±3% 0201 Inductors (SMD) ROHS