HQ0603H7N5JT01
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
HQ0603H7N5JT01
JLCPCB Part #
C6054237
Package
0201
Description
17@500MHz 300mA 4.8GHz 550mΩ 7.5nH ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS