HQ0603H7N5HT01
MFR.Part #
HQ0603H7N5HT01
JLCPCB Part #
C6269500
Description
17@500MHz 300mA 4.8GHz 550mΩ 7.5nH ±3% 0201 Inductors (SMD) ROHS