HQ0603H6N2HT01
MFR.Part #
HQ0603H6N2HT01
JLCPCB Part #
C7286039
Description
17@500MHz 300mA 550mΩ 6.2nH 6GHz ±3% 0201 Inductors (SMD) ROHS