HQ0603H5N6HT01
MFR.Part #
HQ0603H5N6HT01
JLCPCB Part #
C7286037
Description
17@500MHz 350mA 390mΩ 5.6nH 6GHz ±3% 0201 Inductors (SMD) ROHS