HQ0603H10NHT01
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
HQ0603H10NHT01
JLCPCB Part #
C7202585
Package
0201
Description
10nH 17@500MHz 250mA 4.5GHz 690mΩ ±3% 0201 Inductors (SMD) ROHS