HQ0402Q5N1JT01
MFR.Part #
HQ0402Q5N1JT01
JLCPCB Part #
C5761625
Description
14@500MHz 350mA 350mΩ 5.1nH 6.6GHz ±5% 01005 Inductors (SMD) ROHS