HQ0402Q4N2CT01
MFR.Part #
HQ0402Q4N2CT01
JLCPCB Part #
C5650083
Description
14@500MHz 350mA 350mΩ 4.2nH 6.9GHz 01005 Inductors (SMD) ROHS