HQ0402Q4N1CT01
MFR.Part #
HQ0402Q4N1CT01
JLCPCB Part #
C5761613
Description
14@500MHz 350mA 350mΩ 4.1nH 6.9GHz 01005 Inductors (SMD) ROHS