HQ0402Q3N8CT01
MFR.Part #
HQ0402Q3N8CT01
JLCPCB Part #
C5730243
Description
14@500MHz 3.8nH 350mA 350mΩ 8.2GHz 01005 Inductors (SMD) ROHS