HQ0402Q3N7BT01
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
HQ0402Q3N7BT01
JLCPCB Part #
C7286017
Package
01005
Description
14@500MHz 3.7nH 350mA 350mΩ 8.2GHz 01005 Inductors (SMD) ROHS