HQ0402Q3N2CT01
MFR.Part #
HQ0402Q3N2CT01
JLCPCB Part #
C6631902
Description
14@500MHz 250mΩ 3.2nH 400mA 8.5GHz 01005 Inductors (SMD) ROHS