HQ0402Q1N3CT01
MFR.Part #
HQ0402Q1N3CT01
JLCPCB Part #
C6054162
Description
1.3nH 12.7GHz 14@500MHz 700mA 80mΩ 01005 Inductors (SMD) ROHS