HQ0402H9N1HT01
MFR.Part #
HQ0402H9N1HT01
JLCPCB Part #
C5730215
Description
1.7Ω 11@500MHz 170mA 5.9GHz 9.1nH ±3% 01005 Inductors (SMD) ROHS