HPZ1608D221-1R2TF
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
HPZ1608D221-1R2TF
JLCPCB Part #
C154132
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 1 1.2A 120mΩ 220Ω@100MHz ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS