GZ2012D221TF
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
GZ2012D221TF
JLCPCB Part #
C96711
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 1 200mΩ 220Ω@100MHz 600mA ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS