GZ1608D202TF
MFR.Part #
GZ1608D202TF
JLCPCB Part #
C96696
Description
-55℃~+125℃ 1 1.2Ω 100mA 2kΩ@100MHz ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS