GZ1608D182TF
MFR.Part #
GZ1608D182TF
JLCPCB Part #
C96695
Description
-55℃~+125℃ 1 1.8kΩ@100MHz 100mA 900mΩ ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS