GZ1608D101TF
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
GZ1608D101TF
JLCPCB Part #
C74325
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 1 100Ω@100MHz 200mΩ 300mA ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS