GZ1005D121TF
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
GZ1005D121TF
JLCPCB Part #
C38480
Package
0402
Description
1 120Ω@100MHz 200mA 400mΩ ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS