EPZ1005D800-2R3T
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
EPZ1005D800-2R3T
JLCPCB Part #
C2992329
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 1 2.3A 38mΩ 80Ω@100MHz ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS