AWL3225FP2R2MTF
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
AWL3225FP2R2MTF
JLCPCB Part #
C2846224
Package
1210
Description
190mΩ 1A 1A 2.2uH 200MHz AEC-Q200 Wire-wound chip inductor ±20% 1210 Inductors (SMD) ROHS