AWL3225FP220MTF
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
AWL3225FP220MTF
JLCPCB Part #
C2846229
Package
1210
Description
22uH 400mA 620mΩ ±20% 1210 Inductors (SMD) ROHS