ASWPA8050S330MT
MFR.Part #
ASWPA8050S330MT
JLCPCB Part #
C340244
Package
SMD,8x8mm
Description
1.8A 101mΩ 33uH 3A AEC-Q200 ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS